26 Niedziela Zwykła

1.     Dziś przeżywamy Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła oraz 3 rocznicę koronacji Matki Boskiej Muchoborskiej. O godz. 1200 odprawiona będzie uroczysta Eucharystia, a po Niej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

2.      W środę o godz. 1730 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej. Serdecznie zapraszamy.

3.     W czwartek od 1700 do 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

4.      W DNIACH 2-10 PAŹDZIERNIKA 2010 W NASZEJ PARAFII PRZEŻYWAĆ BĘDZIEMY MISJE ŚWIĘTE.

5.      W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W tych dniach od godz. 1700 do 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. W piątek odwiedziny chorych od godz. 1000

6.      Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 1730.

7.      Jest już nowa księga intencji mszalnych i można zamawiać Mszę Św. na Nowy Rok Pański 2011.

8.      W dniu 2 października we Francji Profesję Wieczystą w Zgromadzeniu SS. Augustianek złoży Siostra Joanna Wojciechowska. Osobę naszej parafianki polecamy pamięci modlitewnej życząc obfitych łask Bożych na drodze życia konsekrowanego.

9.      Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na apel dotyczący pomocy biednej Rodziny z naszej parafii.