1.      Dziś przeżywamy 24 Niedzielę Zwykłą.

2.      W poniedziałek od godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz różaniec fatimski, a po nim Procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

3.      W środę o godz. 1730 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej. Serdecznie zapraszamy.

4.     W czwartek od 1700 do 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

5.      18 września na boisku osiedlowym zostanie zorganizowany II FESTYN PARAFIALNY. W programie pokazy służb mundurowych, rozgrywki rodzinne, loteria fantowa oraz liczne atrakcje dla dzieci. Zapraszamy i odsyłamy do plakatów informacyjnych.

6.      W przyszłą sobotę Msza św. o godz. 1800 a po niej spotkanie dla Rodziców i Rodziców Chrzestnych przed niedzielną liturgią sakramentu Chrztu św.

7.     W DNIACH 2-10 PAŹDZIERNIKA 2010 W NASZEJ PARAFII PRZEŻYWAĆ BĘDZIEMY MISJE ŚWIĘTE. SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAMIESZCZONY JEST NA STRONIE INTERNETOWEJ.

8.     Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. w niedzielę 19. września o godz. 1300.

9. Dnia 26. września na Mszy Świętej o godz. 1200 przeżywać będziemy Odpust Parafialny ku czci św. Michała Archanioła oraz 3 rocznicę koronacji Matki Boskiej Muchoborskiej.

Plan spotkań dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

klasy I - 1 czwartek miesiąca (spowiedź św. + Msza św. godz. 18:00 + spotkanie formacyjne w salce katechetycznej 18:30)(następne wyjątkowo 6.10.)

klasa II - spotkanie w 2 środę miesiąca i 4 czwartek miesiąca o godz. 18:30 w salce katechetycznej (następne 23 września)

klasa III - spotkanie w 2 środę miesiąca i 4 czwartek miesiąca o godz. 18:30 w salce katechetycznej (następne 23 września)