Ogłoszenia Parafialne: Czternasta niedziela zwykła - 03.07.2022r.

1. W słyszanej dziś Ewangelii Jezus wzywa wszystkich swoich uczniów do głoszenia królestwa Bożego, które jest rzeczywistością wewnętrznego pokoju z Bogiem. To wezwanie jest skierowane również do nas, tym bardziej że dzięki słuchaniu słowa Bożego stajemy się uczniami Pańskimi, a dzięki Euchrystii możemy stawać się coraz bardziej wiarygodnymi świadkami Bożej miłości.

2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą w miesiącu – niedzielą adoracyjną, po Mszy o godz. 8.00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca, a ofiary na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

3. Od dzisiaj aż do końca sierpnia nie będzie niedzielnej Mszy Świętej o godz. 13.30. Chrzest będzie udzielany podczas Mszy o godz. 12.00.

4. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej połączona z wieczorną Mszą Świętą będzie sprawowana w środę o godz. 17.30.

5. Wspólnota Syjon zaprasza na letnie spotkanie z modlitwą uwielbienia, które odbędzie się w środę o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00. W czasie Adoracji okazja do spowiedzi.

7. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek od godz. 16.00 do 17.00 oraz w środę i czwartek od godz. 19.00 do 20.00.

8. Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka wędrować będzie do Matki Bożej pod hasłem: Chrystus naszym Pokojem i odbędzie się w dniach: 2-10.08.2022 r.

9. CARITAS ARCHIDIECEZJI WROCLAWSKIEJ informuje że są wolne miejsca na wakacyjne turnusy wypoczynkowe w ośrodku Caritas w Łebie. Informacja w Biurze Caritas i pod numerem telefonu: 664 456 585.

10. Decyzją Księdza Arcybiskupa z dniem 31 sierpnia z naszej Parafii zostają odwołani księża wikariusze: Ks. Wojciech do Parafii p.w. NMP Bolesnej we Wrocławiu Strachocinie. Ks. Jakub do Parafii p.w. św. Jerzego w Ziębicach. Uroczyste pożegnanie nastąpi 28 sierpnia o godz. 1045. Na Ich miejsce zostali skierowani do Parafii ks. Stefan Bekalarz i ks. Maciej Dębogórski, których powitamy 1 września.

11. Życzymy wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy podczas przerwy wakacyjnej o Panu Bogu, tym bardziej że możemy w tym czasie dodatkowo poznawać jego wielkość w pięknie otaczającego nas stworzenia.