Ogłoszenia Parafialne: Osiemnasta niedziela zwykła – 01.08.2021r.

1. Przeżywamy dziś osiemnastą niedzielę zwykłą, w której słyszymy końcówkę perykopy o nakarmieniu tłumu na pustyni. Rozwijajmy w sobie świadomość i wiarę w to, że Chrystus jest chlebem życia. Bóg potrafi nam pomóc w doczesnych brakach i problemach, ale przede wszystkim troszczy się o nasze zbawienie.

2. Dzisiaj obchodzimy pierwszą niedzielę miesiąca, w związku z czym po każdej Mszy św. nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu, ofiary na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

3. W tym tygodniu będzie przypadać pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00, podczas której będzie można skorzystać ze spowiedzi.

4. Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP z nabożeństwem pierwszosobotnim odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 7.00.

5.  Ks. Wojciech odwiedzi swoich chorych w najbliższą sobotę. Jeśli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie może przyjąć księdza prosimy o powiadomienie o tym parafii.

6. W dniach 3-10.08.2021 r. organizowana jest 41 Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy także do duchowego pielgrzymowania. Szczegóły na stronie: www.pielgrzymka.pl.

7. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i wieczorna Msza Święta w środę o godz. 17.30.

8. Kancelaria Parafialna jest czynna w poniedziałek od godz. 16.00 do 17.00 oraz w środę i czwartek od godz. 19.00 do 20.00. W celu szybszego załatwienia pewnych spraw kancelaryjnych można się z Parafią wcześniej skontaktować za pośrednictwem maila.

9. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie ma Mszy o godz. 13.30 w niedzielę, natomiast Msze niedzielne odprawiane są o godz. 8.00, 9.30, 10.45, 12.00 i 18.00.

Sakrament Chrztu udzielany jest po Mszy o godz. 12.00.

10. Prosimy, aby w czasie Mszy Świętej do Komunii podchodziły w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Ciało Pańskie na rękę.