Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Parafialne: Piąta niedziela zwykła 07.02.2021r.

1. Przeżywamy dzisiaj piątą niedzielę zwykłą, która jest również pierwszą w miesiącu, dlatego pod koniec Mszy Świętej nastąpi Adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast ofiary na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby naszego kościoła. 


2.
Zmiana Tajemnic Żywego Różańca odbędzie się dopiero po zdjęciu obostrzeń dotyczących ilości wiernych mogących uczestniczyć w liturgii. 

 

3. Msze Święte niedzielne są sprawowane o godz. 8.00, 9.30, 10.45, 12.00, 13.30 i 18.00. Msza godz. 12.00 jest transmitowana, zaś Msza o godz. 13.30 jest recytowana. 

 

4. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej połączona z wieczorną Eucharystią będzie w środę o godz. 17.30. 

 

5. Wspólnota Syjon zaprasza na Modlitwę uwielbienia w środę o godz. 19.00 w kościele. Więcej informacji o Wspólnocie można znaleźć na stronie syjon.org.pl

 

6. W czwartek będziemy obchodzić wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, w którym wypada Światowy Dzień Chorych. O godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta dla chorych, jednakże ze względu na pandemię nie będzie podczas Mszy udzielenia sakramentu namaszczenia chorym. Po Mszy odbędzie się nabożeństwo za chorych na wzór nabożeństwa z Lourdes. 

 

7. Tradycyjna Adoracja Najświętszego Sakramentu, w trakcie której będzie można skorzystać ze spowiedzi nastąpi w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. 

 

8. Husaria Maryi zaprasza na Mszę Świętą dla Mężczyznw piątek o godz. 19.00. Po Mszy będzie można uczestniczyć w Adoracji 

 

9. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca, w którym zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.30. 

 

10. Pandemia jest trudnym czasem szczególnie dla osób chorych i starszych. Młodzież z naszej parafii postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom takich osób – poprzez zrobienie zakupów czy wsparcie dobrym słowem. Jeśli znają Państwo takie osoby z naszej parafii, które potrzebowałyby takiej pomocy to można zgłosić je w zakrystii, kancelarii, przez parafialnego maila czy Facebooka. Zachęcamy także do zgłoszenia się osoby,  które chciałyby wraz z młodzieżą pomagać.

 

11. Do zniesienia czerwonej strefy we Wrocławiu Kancelaria Parafialna jest czynna w poniedziałek od godz. 16.00 do 17.00, w środę od godz. 19.00 do 20.00 i w czwartek od godz. 19.00 do 20.00.

 

12. W kościołach w dalszym ciągu obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz są obostrzenia dotyczące ilości wiernych uczestniczących w liturgii - w naszej świątyni wynosi to 46 osób. Apelujemy wciąż o to, by do Komunii podchodziły w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Ciało Pańskie na rękę.