Ogłoszenia Parafialne: 32 niedziela zwykła 08.11.2020r.

1. Przeżywamy dziś 32. niedzielę zwykłą, w którą przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W naszej modlitwie wyrażamy łączność z wszystkimi cierpiącymi z powodu wyznawanej wiary. Prosimy o to, aby ustały prześladowania chrześcijan i ludzie mogli spokojnie żyć prawdą Ewangelii.

2. Msze Święte w niedzielę są odprawiane o godz. 8.00, 8.30, 9.30, 10.00, 10.45, 11.15, 12.00, 13.30 i 18.00. Msza św. o godz. 12.00 jest transmitowana za pośrednictwem parafialnego Facebooka.

3. W naszej Parafii gościmy Misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, który wygłosi słowo Boże i po Mszach będzie rozprowadzał kalendarze misyjne, z których dochód zostanie przeznaczony na misyjną działalność zakonu.

4. Decyzją Penitencjarii Apostolskiej uzyskanie odpustu za zmarłych będzie możliwe aż do końca listopada, przy modlitewnym nawiedzeniu cmentarza, zachowaniu łaski uświęcającej, wyzbyciu się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęciu Komunii Świętej oraz odmówieniu „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” i modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.

5. W naszej Parafii trwa modlitwa wypominkowa o godz. 17.30.

Plan modlitwy wypominkowej na najbliższy tydzień:

Poniedziałek - 9 listopada - ulice: Mińska, Graniczna, Buczacka.

Wtorek - 10 listopada-Szarskiego, Godlewskiego, Trzebiatowskiego, Knota.

Środa - 11 listopada- Postępowa, Zbarska, Słonimska, Drohobycka, Baranowicka, Żytomierska

Czwartek - 12 listopada- ulice: Końcowa, Rejonowa, Sokalska, Stryjska, Pusta, Osiedlowa, Bliźniacza, Dzielnicowa.

Piątek -13listopada - ulice: Parandowskiego, Dygata, Giżyckiego, Meissnera, Kosidowskiego, Dąbrowskiej, Wańkowicza, Gombrowicza, Cieślikowskiego, Cabaja, Boguszewskiej, Mostowicza.

Sobota - 14 listopada- Rakietowa, Gagarina, Żwirki i Wigury, Samborska.

6. W środę będziemy obchodzić Święto Niepodległości. W tym dniu będziemy polecać w naszej modlitwie Ojczyznę oraz prosić w intencji wszystkich, którzy w historii walczyli o niepodległą Polskę. Msze Święte będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 17.30 Msza poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Muchoborskiej i modlitwą wypominkową.

7. W czwartek zapraszamy Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00, podczas której będzie można skorzystać z sakramentu pokuty.

8. W piątek przypada 13. dzień miesiąca, w którym zapraszamy na różaniec fatimski połączony z modlitwą wypominkową o godz. 17.30.

9. Kancelaria Parafialna czynna jest w poniedziałek od godz. 16.00 do 17.00, oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00. Wcześniej można się z Parafią skontaktować drogą mailową. W środę jest nieczynna.

10. Od 16 listopada rozpocznie się internetowy kurs przedmałżeński. Szczegóły na stronie internetowej www.archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni.

11. Spotkania wszystkich grup parafialnych, które do tej pory odbywały się w Domu Parafialnym są tymczasowo zawieszone.

12. W zakrystii lub kancelarii jest dostępna księga intencji Mszalnych na 2021r.

13. Przy balaskach są wystawione świece Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, które można nabyć w cenie 6 zł za małą świecę i 15 zł za dużą.