4 Niedziela Zwykła A

1.      Dziś przeżywamy 4 Niedzielę Zwykłą.

2.      W środę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej.

Msze św. w tym dniu o godz. 900, 1700, 1800. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

o godz.1800. Dzieci z klas 2 wraz z Rodzicami przychodzą na Mszę Św.

o godz. 1800, na której otrzymają świece.

3.      W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W tych dniach adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazji do Spowiedzi Św.

od godz. 1700-1800.

4.      W czwartek 3 lutego wspomnienie św. Błażeja-patrona od chorób gardła.

Uroczyste błogosławieństwo świec i wiernych po każdej Eucharystii. Spotkanie dla uczniów

klasy 1 Gimnazjum od godz. 1700 Spowiedź św., Eucharystia oraz spotkanie formacyjne.

5.      W piątek odwiedziny chorych od godz. 1000.

6.      W sobotę 5 lutego wspomnienie św. Agaty. W tym dniu uroczyste poświęcenie chleba i wody.

O godz. 1930 zapraszamy na Mszę Św. młodzieżową.

7.      Przyszła niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

Taca będzie przeznaczona na remont naszego kościoła.