XVI Niedziela Zwykła /22.07.2018r./

1.Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą. W czasie Mszy o godz. 12.00 udzielimy chrztu dzieciom.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchody XIX Tygodnia św. Krzysztofa. Z tej też racji, w środę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Po Mszy wieczornej dokonamy pobłogosławienia pojazdów, w czasie którego będzie można również złożyć swoją ofiarę na zakup środków transportu na terenach misyjnych.

3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, nie ma Mszy o godz. 13.00, natomiast Msza o godz. 12.00 jest „Mszą recytowaną”.

4. W tym tygodniu wspominać będziemy:
w poniedziałek – święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy;
we wtorek – św. Kingi, dziewicy;
w środę – święto św. Jakuba, Apostoła;
w czwartek – Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP.

5. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza św. w środę o godz. 17.30.

5.Adoracja i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

6. W najbliższą sobotę ks. Robert odwiedzi swoich chorych w domach od godz. 9.00. Ks. Wojciech będzie chodził do chorych w sobotę 4 sierpnia.

7. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła, z racji ostatniej niedzieli miesiąca, w przyszłą niedzielę o 17.30.

8. W dniach 02 – 10 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę. Można się na nią zapisywać w parafii  Opatrzności Bożej na Nowym Dworze u przewodnika grupy 7, ks. Pawła Jędrzejskiego.