Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła /01.07.2018r./

1.Przeżywamy dziś XIII Niedzielę Zwykłą. Jest to zarazem pierwsza niedziela miesiąca: po Mszach świętych adoracja Najśw. Sakramentu; zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00; ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego kościoła.

2. Przypominamy, że od dziś, w lipcu i sierpniu, nie będzie Mszy o godz. 13.00, natomiast Msza o godz. 12.00 będzie „Mszą recytowaną”.

3. Dziś, w czasie Mszy św. o godz. 10.45, zostanie dokonany obrzęd instalacji na urzędzie i uroczyste przywitanie naszego nowego Księdza Proboszcza. W tym miejscu pragniemy jeszcze raz podziękować naszemu byłemu Proboszczowi, ks. Andrzejowi Nicałkowi za 17 lat prowadzenia naszej parafii i życzyć mu dużo Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu pracy.

4. W tym tygodniu wspominać będziemy:
we wtorek – święto św. Tomasza, Apostoła;
w piątek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

5. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza św. w środę o godz. 17.30.

6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja i okazja do spowiedzi w te dni od 17.00 do 18.00.

7. W sobotę ks. Robert odwiedzi w domach swoich chorych od godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy o godz. 12.00, udzielimy chrztu dzieciom. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy wieczornej.

9. W przyszłą niedzielę parafia na Pilczycach gościć będzie grupę ewangelizacyjną z Wybrzeża Kości Słoniowej „Claret Gospel”. Gościć będą na Mszy o 18.00, a po niej wykonają swój koncert. Szczegóły na plakacie w gablocie.