X Niedziela Zwykła /10.06.2018r./

1. Przeżywamy dziś X Niedzielę Zwykłą. W czasie Mszy o godz. 13.00, udzielimy chrztu dzieciom.

2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu wspominać będziemy:
w poniedziałek – św. Barnaby, Apostoła;
w środę – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
w czwartek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

4. Spotkanie kandydatek i Marianek razem we wtorek o 17.00 w przedszkolu u Sióstr.

5. Dyżur Parafialnego Caritas we wtorek od 17.00 do 18.00.

6. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza św. w środę o godz. 17.30.

7. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Syjon” zaprasza na spotkanie w środę o 19.00 w salce na plebanii.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.

9. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z roku pierwszego w czwartek o 18.30 w salce na plebanii.

10. W sobotę, 16 czerwca, przypada 5. rocznica ingresu i przejęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Uroczysta Msza św. z tej okazji będzie odprawiona w katedrze wrocławskiej o godz. 11.00.

11. Msza św. i spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju 2019 roku przystąpią do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Na spotkaniu zostanie podany termin I Komunii w przyszłym roku.

12. W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona Msza o godz. 15.00 z okazji zakończenia Roku Szkolnego w Przedszkolu Sióstr Salezjanek i w Ochronce Sióstr Służebniczek.

13. Msza dla młodzieży z racji trzeciej niedzieli miesiąca za tydzień o godz. 18.00 a po niej spotkanie modlitewne w kościele.

14. Decyzją Księdza Arcybiskupa, ksiądz proboszcz Andrzej Nicałek, został mianowany, z dniem 1 lipca, proboszczem parafii p.w. Ducha Świętego we Wrocławiu. Msza św. pożegnalna, w czasie której dziękować będziemy za lata pracy wśród nas księdza dziekana będzie odprawiona w niedzielę, 24 czerwca, o godz. 18.00.