IV Niedziela Wielkanocna /22.04.2018r./

1.Dzisiaj, w IV niedzielę wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.

2.Dziś, w czasie Mszy o godz. 13.00 udzielimy chrztu dzieciom.

3.Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania, dziś po Mszy o godz. 13.00.

4.Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski modlimy się za naszą Ojczyznę. Jest to również święto patronalne ks. Wojciecha, dlatego też zapraszamy na Mszę imieninową w Jego intencji o godz. 18.00.

5. W tym tygodniu obchodzić będziemy również:
w środę – święto św. Marka, Ewangelisty.

6. Próby przed I Komunią w tym tygodniu: dla klas 3a i b w poniedziałek o 19.00 oraz dla klas 3c i d w środę o 19.00.

7. Informacjedla przystępujących w tym roku do bierzmowania: próby w kościele we wtorek i czwartek o 19.00. Spowiedź dla nich w piątek od 17.00 do 18.00. W piątek również, w czasie Mszy o 18.00 rodzice kandydatów do bierzmowania przekażą swoim dzieciom krzyże, znak Chrystusa.

8. Dyżur Parafialnego Caritas we wtorek od 17.00 do 18.00.

9. Spotkanie Marianek we wtorek o 17.00 w salce na plebanii.

10. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza w środę o godz. 17.30.

11. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Eucharystię i Adorację we wtorek o godz. 18.00.

12.Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

13. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z roku drugiego w czwartek o 18.30 w salce na plebanii.

14. Przygotowanie kościoła i salki katechetycznej do wizytacji kanonicznej w sobotę o godz. 9.00.

15. W przyszłą niedzielę, z racji ostatniej niedzieli miesiąca, nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła o godz. 17.30.

W ostatnim tygodniu
zostali powołani do Pana, do wieczności,
nasi Parafianie

Ś.p. Zofia Janiak

Ś. p. Bronisław Siemienas

Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie!