Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna /15.04.2018r./

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną, Niedzielę Biblijną. Dlatego też dziś, jak i przez cały tydzień chciejmy pochylić się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym będzie dziś przy wyjściu z kościoła rozdawać każdemu kto chce fragment Pisma Świętego do rozlosowania.

2.Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii zapraszamy na ostatnie spotkanie dziś po Mszy o godz. 13.00.

3. Msza dla młodzieży dziś o godz. 18.00, a po niej, o godz. 19.00 nabożeństwo, na które zapraszamy wszystkich, nie tylko młodzież.

4. W tym tygodniu rozpoczynamy próby dla dzieci I-Komunijnych i tak klasy 3a i b mają próby w poniedziałek i środę o godz. 19.00, natomiast klasy 3c i d we wtorek i piątek o 19.00. Wszystkie próby odbywają się w kościele.

5. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza w środę o godz. 17.30.

6. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 19.00 w salce na plebanii.

7. Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

8. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy o godz. 13.00 udzielimy chrztu dzieciom. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy o godz. 18.00.

9. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13.00.

10.Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

11. W czwartek, 12 kwietnia, zmarł ks. Andrzej Drwiła, który pracował w naszej parafii, jako wikariusz, w latach 1985-1991. Jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.00 w parafii św. Jana Sarkandra w Lubinie, gdzie pracował ostatnio jako proboszcz od 1995 roku.

 

W ostatnim tygodniu
zostali powołani do Pana, do wieczności,
nasi Parafianie

 
Ś.p. Henryk Bandziak

Ś. p. Regina Knach

Ś.p. Zbigniew Słoma

Ś.p. Antonina Kiałka

 

 Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie!