Ogłoszenia duszpasterskie

27. Niedziela Zwykła /08.10.2017r./

1.W dzisiejszą, 27. niedzielę zwykłą, którą świętujemy jako Dzień Papieski, swoimi ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św. Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieża Polaka i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury. Z tych środków między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z ubogich rodzin.

2. Dzisiaj w czasie Mszy o 13.00, udzielimy chrztu dzieciom.

3. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy!

4. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

5. Spotkanie Marianek we wtorek o 17.00 w salce na plebanii.

6. Dyżur Parafialnego Caritas we wtorek od 17.00 do 18.00.

7. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej połączona z modlitwą różańcową i Msza w środę o 17.30, w czasie której zostanie też odprawiona Msza w intencji parafian.

8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19.00 w salce na plebanii.

9. Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

10. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania z roku pierwszego w czwartek o godz. 18.30 w salce na plebanii.

11. W piątek przypada trzynasty dzień miesiąca. W tym dniu na różaniec zapraszamy wyjątkowo na 17.15, który będzie również połączony z procesją fatimską wokół kościoła.

12.W sobotę od godz. 9.00 Ks. Wojciech odwiedzi swoich chorych.

13.W sobotę, 14 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.

14. W sobotę odbędzie się Wrocławska Piesza Pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wyjście z katedry wrocławskiej o godz. 6.00, zakończenie Mszą św. przy ołtarzu polowym w Trzebnicy o godz. 16.30. Można się zapisywać na autobus powrotny z Trzebnicy na Muchobór. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Roberta.

15. Spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego w sobotę o 16.00 w Ochronce Sióstr Służebniczek.

16. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zapraszamy na rodziców z dziećmi, przygotowującymi się do I Komunii św. na Mszę i spotkanie o godz. 13.00.

17. Za tydzień również, w niedzielę, Msza dla młodzieży o godz. 18.00.

 

W ostatnim tygodniu
została powołana do Pana, do wieczności,
nasza Parafianka

 
Ś.p. Zofia Nizińska 

 

Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie!