Ogłoszenia duszpasterskie

25. Niedziela Zwykła /24.09.2017r./

1. Przeżywamy dziś w naszej parafii uroczystości odpustowe ku czci św. Michała Archanioła oraz jubileuszowe naszej parafii: 110-lecia istnienia parafii oraz 10. rocznicy koronacji figury Matki Bożej Muchoborskiej z Dzieciątkiem Jezus. Uroczysta suma o godz. 12.00. Eucharystii przewodniczył będzie i kazanie wygłosi ks. abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, który na początku Mszy dokona również poświęcenia wyremontowanych organów.

2.Przypominamy, że racji odpustu nie ma dziś Mszy o godz. 13.00.

3. Zapraszamy również dziś po południu na koncert organowy o godz. 17.30, po której nastąpi Msza św. dziękczynna za remont i poświęcenie organów o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
w środę – św. Wincentego a Paulo, kapłana;
w czwartek – św. Wacława, męczennika;
w piątek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
w sobotę – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

5. Spotkanie Dzieci Maryi we wtorek o 17.00 w salce na plebanii.

6. Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza w środę o 17.30, w czasie której zostanie też odprawiona Msza w intencji parafian.

7. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Eucharystię i Adorację z uwielbieniem we wtorek o godz. 18.00.

8. Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 do 18.00.

9. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z drugiego roku w czwartek o godz. 18.30 w salce na plebanii.

10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii, natomiast kandydatów w sobotę o 11.00 w kościele.

11. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 17.30. Natomiast za tydzień, na Mszy o godz. 10.45, poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

12. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Po Mszach adoracje Najśw. Sakramentu; zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8.00, natomiast ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego kościoła.