Intencje mszalne

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 13.04.2020r. - 19.04.2020r.

Poniedziałek, 13 kwietnia. Poniedziałek wielkanocny   

08:00  ++ Józef i Katarzyna Hnatów 

08:30  rezerwacja 

09:30  Dziękczynno - błagalna w intencji Ani w 3 rocznicę urodzin, z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski we wzrastaniu 

10:00  rezerwacja

10:45  + Józefa (ona) Barska - 20 rocznica śmierci, ++ Jerzy, Karol, Bogdan oraz ++ z Rodziny Żyto  

11:15  rezerwacja

12:00  + Wacław Sut, ++ Józefa (ona) i Władysław Dziwińscy   

13:30  O Boże błogosławieństwo dla Tomasza Aposta w 29 rocznicę urodzin, 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski 

17:00  rezerwacja 

18:00  W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam oraz Męskiej Róży Żywego Różańca i Rodzin Członków Róży

 

Wtorek, 14 kwietnia 

07:00  ++ Cecylia i Idzi Jeziorek 

18:00  + Stefan Kulik - 1 Msza gregoriańska 

18:00  + Danuta Biernacik - 30 dzień po pogrzebie, od uczestników pogrzebu 

 

Środa, 15 kwietnia  

07:00  + Stefan Kulik - 2 Msza gregoriańska       

17.30  Nowenna do Marki Bożej Muchoborskiej

+ Janusz Kubicki - w 80 rocznicę Zbrodni Katyńskiej;

+ Andrzej Górak oraz ++ z Rodziny;  

 

Czwartek, 16 kwietnia

07:00  + Stefan Kulik - 3 Msza gregoriańska  

18:00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty i Janusza Janaszak w 30 rodznicę zawarcia Małżeństwa 

 

Piątek, 17 kwietnia

07:00  + Ks. Andrzej Drwiła - 2 rocznica śmierci 

07:00  + Hieronim Uryszek - 30 dzień po pogrzebie, od Uczestników pogrzebu 

18:00  + Stefan Kulik - 4 Msza gregoriańska 

18:00  + Tadeusz Czopowski - pogrzebowa                    

 

Sobota, 18 kwietnia

07:00  + Stefan Kulik - 5 Msza gregoriańska  

07:00  + Agnieszka Rosiecka - 30 dzień po pogrzebie, od Uczestników pogrzebu 

18:00  + Bronisław Siemienas - 2 rocznica śmierci 

 

NIEDZIELA, 19 kwietnia. Druga Niedziela Wielkanocy - Miłosierdzia Bożego   

08:00  + Stefan Kulik - 6 Msza gregoriańska 

08:30  .......................

09:30  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zdzisławy i Wojciecha Brojerskich w 50 rocznicę zawarcia Małżeństwa 

10:00  .......................

10:45  ++ Dorota i Kazimierz Ziewińscy, ++ Józef i Janusz Śliwiarscy, 

+ Roman Orłowski, + Leszek Goc 

11:15  .......................

12:00  + Władysława (ona) Radziszewska - 2 rocznica śmierci, + Hipolit Radziszewski, + Bronisława (ona) Szulc, + Maria Kasperowicz   

13:30  ++ Rodzice: Jadwiga i Kazimierz Skórzewscy oraz + Genowefa Adamiak 

17:00  .......................

18:00  W 40 rocznicę zawarcia Małżeństwa Beaty i Mariusza Lisowskich z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich Dzieci z Rodzinami

INTENCJE MSZALNE 05.04.2020r. - 13.04.2020r.

Niedziela, 5 kwietnia. NIEDZIELA PALMOWA  

08:00  O Boże błogosławieństwo dla Męskiej Róży Żywego Różańca oraz dla Rodzin Członków Róży 

08:30  O Boże błogosławieństwo, łaskę sakramentu Małżeństwa i szczęśliwy powrót do domu dla Elżbiety i Jacka 

09:30  O Boże błogosławieństwo dla Michała w 18 rocznicę urodzin oraz dla jego Rodziców oraz w intencji Jadwigi i Ryszarda Janakowskich w 56 rocznicę zawarcia Małżeństwa - o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jubilatów   

10:00  O uchronienie od epidemii dla Parafian i ich Rodzin 

10:45  + Roman Dzięgiel - 1 rocznica śmierci, ++ Kazimierz i Janina Dzięgiel, ++ Wincenty i Cecylia Suchoccy 

11:15  Dziękczynna za wiarę i za całe życie 

12:00  + Stanisław - 4 rocznica śmierci, + Stanisław - 21 rocznica śmierci oraz ++ z Rodzin Kazimierskich, Chudzyńskich i Mucha   

13:30  + Józef Herbut - 30 Msza gregoriańska 

17:00  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny 

18:00  ++ Pelagia i Stefan Nowak - w rocznicę śmierci, 

+ Józef, + Jerzy Łasek - prosi Rodzina

 

Wielki Poniedziałek, 6 marca 

07:00  ++ Ludwik, Stanisław, Helena i Leszek Kończak 

18:00  + Krystyna Lubińska 

18:00  + Julian Matkowski 

 

Wielki Wtorek, 7 kwietnia

07:00  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edwarda Grzegorczyka 

18:00  ++ Genowefa i Konstanty Jarosz  

 

Wielka Środa, 8 kwietnia  

07:00  ++ Jan i Anna Wróbel      

17.30  Nowenna do Marki Bożej Muchoborskiej

 

Wielki Czwartek, 9 kwietnia

17:00  Za Parafian 

17:00  O powołania kapłańskie i zakonne - od Wspólnoty Żywego Różańca 

17:00  rezerwacja: Siostry 

 

Wielki Piątek, 10 kwietnia

17:00  LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ                   

 

Wielka Sobota, 11 kwietnia

20:30  W intencji Parafian 

20:30  ..................

20:30  ..................

 

NIEDZIELA, 12 kwietnia. UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  

09:30  + Maria Magdalena Kalka - 30 rocznica śmierci 

10:00  rezerwacja: Kozioł

10:45  ++ Rodzice Lidia i Tadeusz, + Brat Jarosław, ++ z Rodziny z obu stron 

11:15  O wszelkie potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Pawła i Natalii z okazji urodzin 

12:00  + Stefania Grabiec - 7 rocznica śmierci, + Urszula Grabiec - 6 rocznica śmierci   

13:30  W intencji Jolanty i Ryszarda oraz ich Dzieci i Wnuków - O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia 

17:00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Adama w 18 rocznicę urodzin oraz dla jego Rodziny 

18:00  + Helena Bańdura - 10 rocznica śmierci, ++ z Rodziny, ++ Rodzice 

i ++ Dziadkowie      

 

Poniedziałek, 13 kwietnia. Poniedziałek wielkanocny   

08:00  ++ Józef i Katarzyna Hnatów 

08:30  rezerwacja 

09:30  Dziękczynno - błagalna w intencji Ani w 3 rocznicę urodzin, z prośbą o Bożą opiekę i potrzebne łaski we wzrastaniu 

10:00  rezerwacja

10:45  + Józefa (ona) Barska - 20 rocznica śmierci, ++ Jerzy, Karol, Bogdan oraz ++ z Rodziny Żyto  

11:15  rezerwacja

12:00  + Wacław Sut, ++ Józefa (ona) i Władysław Dziwińscy   

13:30  O Boże błogosławieństwo dla Tomasza Aposta w 29 rocznicę urodzin, 

Z podziękowaniem za otrzymane łaski 

17:00  rezerwacja 

18:00  W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam oraz Męskiej Róży Żywego Różańca i Rodzin Członków Róży