Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 25.03. – 31.03.2013r.

WIELKI PONIEDZIAŁEK, 25 MARCA

07.00 Ad mentem

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.28/ 

18.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Stowarzyszenia Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego/z ok. święta patronalnego/

 

WIELKI WTOREK, 26 MARCA  

07.00 Ad mentem

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.29/ 

 

WIELKA ŚRODA, 27 MARCA

07.00 Ad mentem

07.00 + Dorota Mańkowska/greg.30/ 

17.30 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • Ad mentem
  • + Józef ++ z rodziny
  • + Zofia – 37 rocz. śm. + Franciszek – 51 rocz. śm. ++ Weronika, Mikołaj
  • + Marianna Miela – int. od 4 Róży Żywego Różańca

WIELKI CZWARTEK, 28 MARCA

19.00 W podziękowaniu Panu Bogu za dar kapłaństwa, z prośbą o Boże bł. dla ks. Proboszcza – int. od Sióstr Służebniczek i Salezjanek

19.00 W podziękowaniu Panu Bogu za dar kapłaństwa, z prośbą o Boże bł. dla ks. Adama – int. od Sióstr Służebniczek i Salezjanek

19.00 W podziękowaniu Panu Bogu za dar kapłaństwa, z prośbą o Boże bł. dla ks. Piotra – int. od Sióstr Służebniczek i Salezjanek

 

WIELKI PIĄTEK, 29 MARCA

19.00   LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

WIELKA SOBOTA, 30 MARCA

22.00 + Maria Krajewska – 8 rocz. śm.

22.00 + Kazimierz, Stanisław, Roman, Tomasz, Florentyna, Weronika, Janina

22.00 W int. Ewy i Jean Louis Balou 

 

NIEDZIELA, 31 MARCA – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 

09.30 + Włodzimierz Chociaj – 9 rocz. śm.

10.45 ++ Marcin, Janina Dereniowscy ++ Stanisław, Rozalia Jończyk

10.45 + Franciszek Siwołowski – 4 rocz. śm.

12.00 + Kazimierz Skórzewski

12.00 + Janina Żelazna

13.00 Sakrament Chrztu św.

18.00 O zdrowie i Boże bł. Franciszki /z ok. im./

INTENCJE MSZALNE 18.03. – 24.03.2013r.

PONIEDZIAŁEK, 18 MARCA

09.00 Ad mentem

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.21/ 

19.15 + Józef Eljasiński – 9 rocz. śm. ++ z rodz. Adamusów

 

WTOREK, 19 MARC  A , ŚW. JÓZEFA     OBLUBIEŃCA NMP

09.00 Ad mentem

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.22/ 

18.00 + Józefa(ona) – rok po śm.

19.15 + Edward Kucaba – 15 rocz. śm.

 

ŚRODA, 20 MARCA

07.00 + Dorota Mańkowska/greg.23/

09.00 O Miłosierdzie Boże dla Janusza

11.00 + Zygmunt

18.00 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • O zdrowie i Boże bł. dla Dominiki w 18 rocz. ur.

CZWARTEK, 21 MARCA

7.00 Pro populo

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.24/

18.00 W int. Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii oraz o rychłą
beatyfikacje Sługi Bożej Rozalii Celak

 

PIĄTEK, 22 MARCA

7.00 ++ Wiktoria, Antoni, Alojzy Wester

18.00 O Boże bł. dla Michała w 11 rocz. ur.

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.25/

 

SOBOTA, 23 MARCA

7.00

18.00 + Ewa Stypa – 6 rocz. śm. + Anna Suchara

18.00 + Dorota Mańkowska/greg.26/ 

 

NIEDZIELA, 24 MARCA – VI NIEDZIELA W. POSTU – NIEDZIELA PALMOWA 

08.00 ++ Stanisław, Aleksandra(ona) Adamowicz – 10 rocz. śm./int. od córki z rodziną/

09.30 ++ rodzice: Michał, Antonina Ciesielscy

10.45 + Dorota Mańkowska/greg.27/

10.45 + Józef Keler – 2 rocz. śm.

12.00 O zdrowie i Boże bł. dla Wiktorii z ok. 1 rocz. ur.

12.00 O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla Józefa(on) w 80 rocz. ur./int.od żony i córek z rodzinami/

13.00 O zdrowie i Boże bł. dla Hanny Frynas z ok. chrztu oraz dla rodziców i chrzestnych

18.00 ++ Stanisław(25 rocz. śm), Katarzyna

Podkategorie