Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE: 12.11.2023 – 19.11.2023r.

INTENCJE MSZALNE: 12.11.2023 – 19.11.2023r.

Niedziela, 12 listopada Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła.

  8:00  1)++Genowefa i Jakub

            2)+Bernard Smoliński

  9:30  +Witolda

10:45  W int.++ Członkiń 2 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin     

12:00  W int.++ Członkiń 4 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin

13:30  +Jan Ciesielski (2r.) – int. od Żony, Dzieci i Wnuków

18:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

 

Poniedziałek, 13 listopada, Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

  7:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

18:00  1)Wypominki: Mińska, Roślinna, Kossak – Szczuckiej, Rodziewiczówny,

            2) W int. 1 Róży Żywego Różańca

             

Wtorek, 14 listopada ,

  7:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)   

18:00  1)W Int. Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP oraz Stowarzyszenia Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego oraz o dar nowych powołań

2) Wypominki: Knota, Godlewskiego, Trzebiatowskiego, Szarskiego

           

Środa, 15 listopada, Św. Alberta Wielkiego, bp. i dK.,

  7:00  1)+Ks. Andrzej Drwiła

2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)           

18:00  1) Wypominki: Postępowa, Baranowicka, Zbarska, Żytomierska, Słonimska,

2) Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza Św.:

           

Czwartek, 16 listopada, ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATEDRALNEGO WE WROCŁAWIU, święto

  7:00  +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)

18:00  1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

            2) Wypominki: Krzemieniecka, Trawowa

 

Piątek, 17 listopada, Św. Elżbiety Węgierskiej, wspomnienie.

  7:00  1)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)

            2)+Joanna Grochot (13r.)

18:00  1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

2)Wypominki: Wypominki bez adresu i złożone w późniejszym terminie

           

Sobota, 18 listopada, Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, wspomnienie

 7:00   1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska) 

            2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)         

18:00  1)Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę małżeństwa Heleny i Kazimierza Skowron

2)Wypominki: Wypominki bez adresu i złożone w późniejszym terminie

 

Niedziela, 19 listopada Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła.

  8:00  1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska) 

            2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)         

  9:30  +Wojciech Grabiec (7r.)

10:45  +Józef(m) Mielcarz (25r.)     

12:00  +Mieczysław Sobecki (16r.)

13:30  1)+Anna i Jan Dudkowscy

            2)Dziękczynno-błagalna za Zbigniewa Jagosz z okazji 75 r. urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże

18:00  +Maria Stefańska (4r.)

INTENCJE MSZALNE: 5.11.2023 – 12.11.2023r.

INTENCJE MSZALNE: 5.11.2023 – 12.11.2023r.

Niedziela, 5 listopada Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła. Pierwsza Niedziela Miesiąca

  8:00  W int. I Róży Żywego Różańca

  9:30  +Michał Szkwarek (20r.)

10:45  W int. Juliusza (m) Ignaszak w 1r. Urodzin i za Jego Rodziców

12:00  +Andrzej Skitek (int. od Bożeny z Rodziną)

13:30  +Grzegorz Rewak

18:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

 

Poniedziałek, 6 listopada,

  7:00  1)++Anna i Walenty ++z Rodziny

            2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

18:00  1)Wypominki: Tyrmanda

            2)++ z Kalinowskich z obojga stron

             

Wtorek, 7 listopada ,

  7:00  1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

            2)+Helena Janiak

18:00  1) Wypominki: Kunickiego, Tarnopolska, Łaska, Pińska, Husycka, Nowohucka,

           

Środa, 8 listopada,

  7:00  1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

            2)O szczęśliwy przebieg operacji dla Mamy

18:00  1) Wypominki:  Żwirki i Wigury, Buczacka, Gagarina, Rakietowa, Samborska

2) Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza Św.: +Anna Świątek, Augustyn Świątek a dla żywych z rodziny o łaskę zdrowia

           

Czwartek, 9 listopada, Rocznica poświęcenia Bazylika Laterańskiej, święto

  7:00   W int. Moniki w 24 rocznicę Urodzin

18:00  1) Wypominki: Drohobycka, Karpacka,  Przedświt, Smolec

            2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

 

Piątek, 10 listopada, Św. Leona Wielkiego, papieża i dK, wspomnienie.

  7:00  +S. Agnieszka Miller

18:00  1)Wypominki: Końcowa, Rejonowa, Sokalska, Stryjska, Pusta, Osiedlowa, Dzielnicowa, Bliźniacza

2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

           

Sobota, 11 listopada Św. Marcina z Tours, bp. i 105. Rocznica Odzyskania Niepodległości

 8:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska) 

 9:00  1) +Anna Pfaanhauzer

          2) +Jacek Klimek – int. w 30 dzień od uczestników pogrzebu

12:00 +Eugeniusz Żeberski ++Rodzice Cecylia i Mieczysław +Elżbieta i Ludwik Rutkowski

18:00  Wypominki: Parandowskiego, Dygata, Giżyckiego, Meissnera, Kosidowskiego, Dąbrowskiej, Wańkowicza, Gombrowicza, Cieślikowskiego, Cabaja, Boguszewskiej, Dołęgi – Mostowicza, Graniczna

 

Niedziela, 12 listopada Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła.

  8:00  ++Genowefę i Jakuba

  9:30  +Witolda

10:45  W int.++ Członkiń 2 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin

12:00  W int.++ Członkiń 4 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin

13:30  +Jan Ciesielski (2r.) – int. od Żony, Dzieci i Wnuków

18:00  +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)

Podkategorie