Intencje mszalne

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 19.11. – 25.11.2012r.

PONIEDZIAŁEK, 19 LISTOPADA, BŁ. SALOMEI

7.00 + Marian

18.00 Ad mentem 

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.19/ 

 

WTOREK, 20 LISTOPADA, ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

7.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.20/ 

 

ŚRODA, 21 LISTOPADA, OFIAROWANIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.00 Pro populo

17.30 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • Ad mentem
  • ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.21/
  • + Janusz Wróbel – z ok. im.
  • ++ Mikołaj, Wiktor, Bolesława(ona), Józef Walusiak
  • + ks. Joseph Ungerathen
  • + Jan
  • W int. mszalnych, które być może nie zostały odprawione przez zmarłych księży z naszej parafii

CZWARTEK, 22 LISTOPADA, ŚW. CECYLII

7.00 Ad mentem

18.00 W int. Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii oraz o rychłą
beatyfikacje Sługi Bożej Rozalii Celak

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.22/ 

 

PIĄTEK, 23 LISTOPADA

7.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.23/

18.00 + Kazimierz Żuberek

 

SOBOTA, 24 LISTOPADA, ŚWIĘTYCH ANDRZEJA DUNG-LAC, KAPŁANA,I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

7.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.24/

18.00 + Magdalena Jasińska 

 

NIEDZIELA, 25 LISTOPADA34 NDZ ZWYKŁA – CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

08.00 + Stanisław Marciniuk – 34 rocz. śm. ++ rodzice z obu stron

09.30 + Ryszard Krajewski

10.45 + Zdzisław Adamowicz – 3 rocz. śm. /int. od siostry z rodziną/

10.45 + Joanna Kamińska – 9 rocz. śm.

12.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.25/

12.00 + Wanda Nawrocka

13.00 Sakrament Chrztu Św.

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Judyty w 9 rocz. ur. i Huberta w 6 rocz. ur. oraz ich rodziców

INTENCJE MSZALNE 12.11. – 18.11.2012r.

PONIEDZIAŁEK, 12 LISTOPADA, ŚW. JOZAFATA

7.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.12/ 

 

WTOREK, 13 LISTOPADA, ŚWIĘTYCH BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA 

7.00 Ad mentem

18.00 W int. Ojczyzny, Papieża Benedykta, Radia Maryja, TV Trwam oraz za członkinie I Róży Żywego Różańca oraz za członków ich rodzin

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.13/ 

 

ŚRODA, 14 LISTOPADA

7.00 Pro populo

17.30 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • Ad mentem
  • ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.14/
  • ++ Członkinie 3 Róży Żywego Różańca ++ z ich rodzin
  • + ks. Joseph Ungerathen
  • + Zygmunt Ochwat – 16 rocz. śm. ++ rodzice i rodzeństwo
  • + Eugeniusz Ochwat
  • + Jan Sacha ++ rodziców, babcie i dziadków
  • O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Olgi Stróżewskiej
  • W int. mszalnych, które być może nie zostały odprawione przez zmarłych księży z naszej parafii

CZWARTEK, 15 LISTOPADA

7.00 Ad mentem

18.00 W int. Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii oraz o rychłą
beatyfikacje Sługi Bożej Rozalii Celak

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.15/ 

 

PIĄTEK, 16 LISTOPADA, ROCZNICA POŚWIĘCENIA KATEDRY WROCŁAWSKIEJ

9.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.16/

18.00 + Zofia Troc ++ z rodziny

 

SOBOTA, 17 LISTOPADA, ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

7.00 Ad mentem

18.00 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.17/

18.00 + Marianna Onyszkiewicz ++ z rodziny 

 

NIEDZIELA, 18 LISTOPADA33 NIEDZIELA ZWYKŁA 

08.00 ++ Joanna, Wanda Stabiszewska

09.30 O światło Ducha Św. dla Marianny podczas egzaminów

10.45 ++ Leon, Czesława(ona) Olszewscy /greg.18/

10.45 ++ rodzice: Katarzyna, Czesław + brat Ryszard

12.00 + Krystyna Węgrzyn – 2 rocz. śm.

12.00 ++ Marian, Mieczysław Krawczyk

13.00 W int. dzieci, które były ochrzczone w listopadzie 2011r.

18.00 + Janina Turek – 30 rocz. śm.