Intencje mszalne

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 24.06. – 30.06.2013r.

PONIEDZIAŁEK, 24 CZERWCA, NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

07.00 O uzdrowienie dla Piotra

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.25/

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

 

WTOREK, 25 CZERWCA

07.00 Ad mentem

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.26/

 

ŚRODA, 26 CZERWCA

07.00 + Tomasz Kaczor/greg.27/

17.30 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • Pro populo
  • Ad mentem
  • + ks. Joseph Ungerathen
  • W int. mszalnych, które być może nie zostały odprawione przez zmarłych księży z naszej parafii
  • O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz
  • + Zdzisława Maria Kozioł – m-c od pogrzebu
  • + Jan Jołda /z ok. im./
  • O zdrowie i opiekę w chorobie dla Krystyny Zuwała
  • O odzyskanie zdrowia i opiekę w chorobie dla Marka Wachtl
  • O powrót do zdrowia dla teściowej Bronisławy

CZWARTEK, 27 CZERWCA

07.00 + Tomasz Kaczor/greg.28/

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 W int. Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii oraz o rychłą beatyfikacje Sługi Bożej Rozalii Celak

18.00 Zakończenie roku szkolnego dla klas 0 - V

 

PIĄTEK, 28 CZERWCA, ŚW. IRENEUSZA

07.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.29/

18.00 + Jan Paradowski – 20 rocz. śm ++ z rodziny /int. od żony i córki/

 

SOBOTA, 29 CZERWCA, ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

07.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla ks. Piotra z ok. im. /int. od parafian/

18.00 + Tomasz Kaczor – zakończenie Mszy Św. gregoriańskich

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla córki Wiktorii Krawczyk z ok. 6 rocz. ur. /int. rodziców-Doroty i Leszka/

 

NIEDZIELA, 30 CZERWCA13 NIEDZIELA ZWYKŁA 

08.00 + Wiesława(ona), Władysław Michalec

09.30 + Stanisław Krajewski – 52 rocz. śm.

10.45 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

10.45 ++ synowie: Marek, Wojciech + brat Bolesław

12.00 + Emilia Węgłowska + Mieczysław Janicki

12.00 + Władysław Guździoł + brat Bronisław Guździoł

13.00 ++ Wiesława(ona), Jan Krzyszczuk

18.00 + Zygmunt Jegor /int. od kuzynki Janiny Wiszniowskiej/

INTENCJE MSZALNE 17.06. – 23.06.2013r.

PONIEDZIAŁEK, 17 CZERWCA, ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO

07.00 Ad mentem

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.18/

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

 

WTOREK, 18 CZERWCA

07.00 Ad mentem

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.19/

 

ŚRODA, 19 CZERWCA

07.00 + Tomasz Kaczor/greg.20/

17.30 Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej

  • Pro populo
  • Ad mentem
  • + ks. Joseph Ungerathen
  • W int. mszalnych, które być może nie zostały odprawione przez zmarłych księży z naszej parafii
  • O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz
  • + Józefa(ona), Marian
  • + Antoni Lichołat – m-c po śmierci + syn Sławomir
  • + Wincenty Giża – m-c po śmierci
  • + Wanda Dora – m-c od pogrzebu
  • ++ Mieczysław, Marian Krawczykowie
  • W int. Jacka Janeczka w 2 rocz. ur. o Boże bł. dla niego, rodziców i dziadków
  • W int. klas 6 w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę MBM w dalszym życiu /int. od rodziców/

CZWARTEK, 20 CZERWCA

07.00 + Tomasz Kaczor/greg.21/

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 W int. Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii oraz o rychłą beatyfikacje

Sługi Bożej Rozalii Celak

 

PIĄTEK, 21 CZERWCA, ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

07.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.22/

18.00 + Bronisława(ona) Staniszewska – życie wieczne dla niej

 

SOBOTA, 22 CZERWCA

07.00 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

16.00 Sakrament małżeństwa: Paulina Sadłowska – Oskar Surzyn

18.00 + Tomasz Kaczor/greg.23/

18.00 + Wacław Dudkowski – 11 rocz. śm.

 

NIEDZIELA, 23 CZERWCA12 NIEDZIELA ZWYKŁA 

08.00 ++ Aleksandra(ona), Stanisław Adamowicz – 10 rocz. śm.

09.30 O zdrowie i Boże bł. dla Apolonii Misiewicz

09.30 O zdrowie i Boże bł. dla Bożeny i Mirosława w 35 rocz. śl. oraz w int. całej rodziny

10.45 O zdrowie i Boże bł. dla Danuty i Tomasza Jaśkiewicz w 20 rocz. śl. oraz w int. całej rodziny

10.45 + Franciszek Kunst – 6 rocz. śm. + Krystyna Kunst – 1 rocz. śm.

12.00 + Tomasz Kaczor/greg.24/

12.00 + Janina Żelazna /z ok. im./

13.00 SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

18.00 + Władysław Bańdura + Helena /int. od syna z rodziną/