Intencje mszalne
INTENCJE MSZALNE: 26.11.2023 – 03.12.2023r.
INTENCJE MSZALNE: 26.11.2023 – 03.12.2023r.
Niedziela, 26 listopada XXXIV Niedziela Zwykła – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8:00 +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
9:30 1) + Krystyna i Zdzisław
2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
10:45 +Stanisław Józefowicz (3 r.)
12:00 +Anna Dudkowska (5 r.)
13:30 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Judyty w 20 r. urodzin, Huberta w 17 r. urodzin, za ich brata Wiktora i Rodziców
18:00 1) +Irena Karasiewicz (8 r.)
2) + Irena Dużalska
Poniedziałek, 27 listopada
7:00 + Siostra Beata
18:00 1) +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
7:00 +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1) + Zdzisław Sobieski
2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
7:00 1) +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2) +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1) Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza Św.: ● +Janina Kępińska (5r.) oraz + Włodzimierz Meryk
2) + Lidia Nowak ( 5 r. śm.), +Tadeusz i Jarosław
Czwartek, 30 listopada, św. Andrzeja Apostoła, święto
7:00 +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1) w intencji Księdza Proboszcza z okazji imienin
2) +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
Piątek, 1 grudnia, Pierwszy Piątek Miesiąca
7:00 1) +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2) +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1)+Andrzej Ślesiński (z racji imienin)
2)w intencji Wspólnoty Husarii Maryi
Sobota, 2 grudnia, bł. Rafała Cylińskiego, prezbitera i zakonnika, Pierwsza Sobota Miesiąca
7:00 1) +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2) Wynagradzająca Najświętszej Maryi Pannie – intencja Wspólnoty dla Maryi
18:00 1) +Maria Radomska (Msza Gregoriańska)
2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
Niedziela, 3 grudnia, Pierwsza Niedziela Adwentu – Pierwsza Niedziela Miesiąca
8:00 W intencji Róży II Żywego Różańca i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
9:30 + Maria i Jakub i zmarli z rodziny Grzebień
10:45 W intencji dziękczynno-błagalnej za Wiolettę o Boże błog., dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Maryi oraz wszelkie potrzebne łaski
12:00 + Julia Jegor (4 r. śm.) i zmarli rodzice
13:30 +Maria Radomska (Msza Gregoriańska)
18:00 +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
INTENCJE MSZALNE: 12.11.2023 – 19.11.2023r.
INTENCJE MSZALNE: 12.11.2023 – 19.11.2023r.
Niedziela, 12 listopada Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła.
8:00 1)++Genowefa i Jakub
2)+Bernard Smoliński
9:30 +Witolda
10:45 W int.++ Członkiń 2 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin
12:00 W int.++ Członkiń 4 Róży Żywego Różańca i ++ z Ich Rodzin
13:30 +Jan Ciesielski (2r.) – int. od Żony, Dzieci i Wnuków
18:00 +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
Poniedziałek, 13 listopada, Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
7:00 +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
18:00 1)Wypominki: Mińska, Roślinna, Kossak – Szczuckiej, Rodziewiczówny,
2) W int. 1 Róży Żywego Różańca
7:00 +Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
18:00 1)W Int. Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP oraz Stowarzyszenia Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego oraz o dar nowych powołań
2) Wypominki: Knota, Godlewskiego, Trzebiatowskiego, Szarskiego
Środa, 15 listopada, Św. Alberta Wielkiego, bp. i dK.,
2)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
18:00 1) Wypominki: Postępowa, Baranowicka, Zbarska, Żytomierska, Słonimska,
2) Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej i Msza Św.:
Czwartek, 16 listopada, ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA ARCHIKATEDRALNEGO WE WROCŁAWIU, święto
7:00 +Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2) Wypominki: Krzemieniecka, Trawowa
Piątek, 17 listopada, Św. Elżbiety Węgierskiej, wspomnienie.
7:00 1)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
2)+Joanna Grochot (13r.)
18:00 1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2)Wypominki: Wypominki bez adresu i złożone w późniejszym terminie
Sobota, 18 listopada, Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, wspomnienie
7:00 1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
18:00 1)Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę małżeństwa Heleny i Kazimierza Skowron
2)Wypominki: Wypominki bez adresu i złożone w późniejszym terminie
Niedziela, 19 listopada Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwykła.
8:00 1)+Władysław Wester (Msza Gregoriańska)
2)+Marian Katowicz (Msza Gregoriańska)
9:30 +Wojciech Grabiec (7r.)
10:45 +Józef(m) Mielcarz (25r.)
12:00 +Mieczysław Sobecki (16r.)
13:30 1)+Anna i Jan Dudkowscy
2)Dziękczynno-błagalna za Zbigniewa Jagosz z okazji 75 r. urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże
18:00 +Maria Stefańska (4r.)