INTENCJE MSZALNE: 07.03.2021 - 14.03.2021

Niedziela, 7 marca. Trzecia niedziela Wielkiego Postu      

08:00  O opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla Członkiń 3 Róży Żywego Różańca oraz dla ich Rodzin 

09:30  ++ Helena i Zofia 

09:30  + Ryszard Tomkiel - 28 Msza gregoriańska

10:45  + Jan Latawiec - 3 rocznica śmierci 

12:00  ++ Rodzice: Janina i Jerzy oraz ++ Wiesława (ona), Florian i Ignacy 

13:30  + Stanisław Józefowicz - od Rodziny Dominiak  

18:00  + Janina Ciulęba - 7 Msza gregoriańska

 

Poniedziałek, 8 marca

07:00  + Ryszard Tomkiel - 29 Msza gregoriańska

07:00  W intencji Michała - o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i potrzebne łaski

18:00  + Ludwik Sobczak - 16 rocznica śmierci 

18:00  + Janina Ciulęba - 8 Msza gregoriańska 

 

Wtorek, 9 marca   

07:00  + Roman Skrzydło - 1 rocznica śmierci oraz ++ z Rodziny Skrzydło i Szkudlarskich 

07:00  + Ryszard Tomkiel - 30 Msza gregoriańska

18:00  W 50 rocznicę urodzin Dariusza Płaszczyńskiego - Dziękczynno - błagalna o zdrowie, opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo dla całej Rodziny 

18:00  + Janina Ciulęba - 9 Msza gregoriańska

 

Środa, 10 marca

07:00  ++ Jadwiga i Władysław, ++ z Rodzin: Szczęsnowiczów i Jańkowskich 

07:00  + Janina Ciulęba - 10 Msza gregoriańska

17:30  Nowenna do Matki Bożej Muchoborskiej:

- W intencji Krystyny z racji imienin - prosimy o Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Solenizantki;

+ Wanda Górna - 3 rocznica śmierci; 

 

Czwartek, 11 marca

07:00  ++ Genowefa i Konstanty Jarosz 

07:00  + Tadeusz Pluciński 

18:00  Dziękczynna za Intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej Parafii z prośbą o rychłą Beatyfikację Sługi Bożej Rozalii Celak 

18:00  + Janina Ciulęba - 11 Msza gregoriańska

 

Piątek, 12 marca

07:00  + Janina Ciulęba - 12 Msza gregoriańska

07:00  + Hieronim Uryszak - 1 rocznica śmierci 

18:00  + Kazimierz oraz ++ z Rodziny Duziak i Piszczałka 

18:00  ++ Rodzice: Krystyna i Piotr Lach, + Brat Kazimierz                                         

 

Sobota, 13 marca

07:00  + Janina Ciulęba - 13 Msza gregoriańska

07:00  ++ Amanda i Fryderyk Martowscy, + Bronisława Nowicka 

18:00  W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam oraz w intencji 5 Róży Żywego Różańca i Rodzin Członkiń Róży 

18:00  + Agnieszka Rosiecka - 1 rocznica śmierci oraz o opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny 

 

NIEDZIELA, 14 marca. Czwarta niedziela Wielkiego Postu  

08:00  + Krystyna Czapla 

09:30  ++ Członkinie 4 Róży Żywego Różańca oraz ++ z Rodzin Członkiń tej Róży 

10:45  ++ Kazimiera i Józef Podwórni, + Krzysztof Braniecki 

12:00  ++ Członkinie 5 Róży Żywego Różańca oraz ++ z Rodzin Członkiń tej Róży 

13:30  + Janina Ciulęba - 14 Msza gregoriańska

18:00  + Jan Sobótka - od Rodziny Klusko i Sobótka