INTENCJE MSZALNE 29.10.2017 – 05.11.2017

NIEDZIELA, 29 października, Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła              

08:00   + Janina Szot – 10 rocznica śmierci, + Kazimierz Szot – 25
                rocznica śmierci oraz za ++ z rodziny Szot            

09:30   ++ Małgosia i Edmund                     

10:45   + Ks. Zygmunt Herbut – 1 rocznica śmierci – od chrześniaków,
                 bratanicy i siostrzeńców               

12:00   + Mariusz Maciejewski – 29 Msza gregoriańska 

13:00   + Andrzej Młodzik       

18:00   ++ Gustaw i Wanda Szumowscy 

 

PONIEDZIAŁEK, 30 października

07:00   + Jakub Nogaj

18:00   + Zofia Nizińska – 30 dzień od śmierci – od uczestników
               pogrzebu, + wnuk Marcin – 1 rocznica śmierci                

18:00   + Mariusz Maciejewski – 30 Msza gregoriańska                    

 

WTOREK, 31 października

07:00   dantis       

18:00   + Józefa Nemś – 20 rocznica śmierci       

 

ŚRODA, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych

08:00   ++ Andrzej, Helena, Czesław Ślesińscy, ++ Władysław i Wiesława Michalec oraz za ++ rodzeństwo z obu stron

09:30   ++ Kazimierz i Katarzyna

10:45   ++ Edward i Mieczysława

12:00   + Jan Sacha i za ++ rodziców, dziadków i babcie

18:00   + Józef Pichler – 1 Msza gregoriańska       

 

CZWARTEK, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

07:00   ++ Józefa, Marian, Michał, Franciszka, Ks. Franciszek, Jan, Katarzyna, Michalina, Ferdynand, Aleksander

09:00   + Józef Pichler – 2 Msza gregoriańska       

17:00  Różaniec i Msza Święta Wypominkowa

18:00   + Józef Cybulski i za ++ rodziców      

 

PIĄTEK, 3 listopada

07:00   + Maria Szczerba – 30 dzień po pogrzebie, od uczestników pogrzebu

17:00   Różaniec i Msza Święta wypominkowa     

18:00   + Józef Pichler – 3 Msza gregoriańska             

 

SOBOTA, 4 listopada. św. Karola Boromeusza, biskupa

07:00   + Edward Wester              

17:00   Różaniec i Msza Święta wypominkowa        

18:00   + Józef Pichler – 4 Msza gregoriańska                  

 

NIEDZIELA, 5 listopada, XXXI Niedziela Zwykła    

08:00   ++ Członkinie z II Róży Żywego Różańca oraz za ++ z ich rodzin

09:30   + Michał Szkwarek – 14 rocznica śmierci

09:30   + Józef Pichler – 5 Msza gregoriańska                    

10:45   O Boże błog. i zdrowie dla wnuczki Hani Frynas w 5 r. urodzin

12:00   + Michał Maślanka   

13:00   + Kazimierz Pilch, ++ Ludwik, Rozalia, Franciszka i Jan

17:00   Różaniec Wypominkowy

18:00   Msza Święta Wypominkowa