Aktualności

Kolęda 2019/2020

Piątek - 27 grudnia, od godz. 16.00:

Ul. Krzemieniecka - numery nieparzyste (od mostku), Ul. Sokalska;

Ul. Krzemieniecka - numery parzyste (od mostku), Ul. Stryjska;

Ul. Rejonowa, Ul. Pusta;

 

Sobota - 28 grudnia, od godz. 10:00:

Ul. Osiedlowa + blok nr 19;

Ul. Dzielnicowa, Ul. Końcowa - od końca;

Ul. Bliźniacza, Ul. Końcowa - od początku;

 

Sobota - 28 grudnia, od godz. 15:00:

Ul. Szarskiego 7, 9, 11, 13;

Ul. Szarskiego 15, 17, 19, 21, 23;

 

Niedziela - 29 grudnia, od godz. 15.00:

Ul. Mińska 44, 46, 48, 50;

Ul. Mińska 27, 29, 31;

 

Poniedziałek - 30 grudnia, od godz. 16:00:

Ul. Tyrmanda 1, 3, 5, Ul. Rodziewiczówny 1, 3, 5, 7;

Ul. Rodziewiczówny 2, 4, 6;

Ul. Rodziewiczówny 8, 10, 12;

 

Czwartek - 2 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Tyrmanda 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;

Ul. Tyrmanda 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;

Ul. Tyrmanda 30, 32, 34, 36, 38, 40;

 

Piątek - 3 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Tyrmanda 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;

Ul. Tyrmanda 21, 23, 42, 44;

Ul. Tyrmanda 7, 9, 11, 11a, 13, 13a, 15, 17, 19, 19a;

 

Sobota - 4 stycznia, od godz. 10:00:

Ul. Hłaski 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;

Ul. Mińska 24, 24a, b, c, d, e, f, g, h;

Ul. Mińska 26 a, b, c, d, e, f, g, h, i,

Ul. Hłaski 1;

 

Sobota - 4 stycznia, od godz. 15:00:

Ul. Hłaski 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; 

Ul. Hłaski 2, 4, 6, Ul. Hłaski 3;

 

Poniedziałek - 6 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Hłaski 49, 51, 53, 55, 57; 

Ul. Hłaski 59, 61, 63, 65, 67;

 

Wtorek - 7 stycznia, od godz. 16:00:

Ul. Hłaski 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;

Ul. Hłaski 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;

Ul. Zagony 52, 60, 64a, 65, 67, 67a, 69, 73, 75, 79, 79a, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;

 

Środa - 8 stycznia, od godz. 16.00:

Willa Zagony;

Ul. Zagony - domki jednorodzinne od Sióstr Służebniczek do końca;

Ul. Zagony 22, 22a, 22b, 22c, 30, 30a, 34;

 

Czwartek - 9 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trawowa - stare domy, Ul. Trawowa 12, 14, 16;

Ul. Mińska - domki jednorodzinne, Ul. Roślinna - domki jednorodzinne;

Ul. Roślinna - blok nr 2, Ul. Zagony 1, 1a, 1b, 3, 3a, 3b, 5, 5a, 5b, 5c;

 

Piątek - 10 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trawowa 13 a, b, c, d, e, 15 a, b, c, d, e, 17, 19, 21, 23, 25;

Ul. Trawowa 18b, 18c, 34b, 36, 38, 40, 46, Ul. Trawowa 27, 29, 31;

Ul. Kossak - Szczuckiej, Willa Krzemieniecka przy ul. Krzemienieckiej;

 

Sobota - 11 stycznia, od godz. 10:00:

Ul. Trawowa 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;

Ul. Trawowa 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;

Ul. Trawowa 33, 33 a, b, c, d, e, f, 35, 35a, 37, 39;

 

Sobota - 11 stycznia, od godz. 15:00: 

Ul. Krzemieniecka 129, 129a, 129b, 129c‚

Ul. Krzemieniecka 129d, 131, 131a, 131b;

 

Niedziela - 12 stycznia, od godz. 15:00:

Kolęda dodatkowa

 

Poniedziałek - 13 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Wańkowicza 48, 50, 52, 54, 56;

Ul. Wańkowicza 58, 60, 62, 64;

Ul. Wańkowicza, Gombrowicza, Cieślikowskiego;

 

Wtorek - 14 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Parandowskiego;

Ul. Meissnera, Mostowicza, Kosidowskiego, Dąbrowskiej; 

Ul. Cabaja, Boguszewskiej, Dygata, Giżyckiego;

 

Środa - 15 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trzebiatowskiego;

Ul. Godlewskiego - numery parzyste;

Ul. Godlewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ul. Knota;

 

Czwartek - 16 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Stanisławowska - numery nieparzyste od szkoły do 83;

Ul. Stanisławowska 50, 50a, 50b;

Ul. Stanisławowska 85, 85a - do końca;

 

Piątek - 17 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Stanisławowska - numery parzyste, Ul. Pińska i Awicenny;

Ul. Kunickiego - cała starsza część;

Ul. Stanisławowska 52 a, b, c, d, e, Ul. Kunickiego 10, 10 a, b, c, d, e, f;

 

Sobota - 18 stycznia, od godz. 10.00:

Ul. Kunickiego - domki jednorodzinne, 29, 29a, 29b + domki, 33, 35;

Ul. Kunickiego 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53a;

Ul. Kunickiego 53b, 55, 55a, 55c, 57;

 

Sobota - 18 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Przedświt

 

Sobota - 28 grudnia, od godz. 10:00:

Ul. Osiedlowa + blok nr 19;

Ul. Dzielnicowa, Ul. Końcowa - od końca

Ul. Bliźniacza, Ul. Końcowa - od początku 

 

Sobota - 28 grudnia, od godz. 15:00:

Ul. Szarskiego 7, 9, 11, 13.

Ul. Szarskiego 15, 17, 19, 21, 23;

 

Niedziela - 29 grudnia, od godz. 15.00:

Ul. Mińska 44, 46, 48, 50;

Ul. Mińska 27, 29, 31;

 

Poniedziałek - 30 grudnia, od godz. 16:00:

Ul. Tyrmanda 1, 3, 5, Ul. Rodziewiczówny 1, 3, 5, 7. 

Ul. Rodziewiczówny 2, 4, 6;

Ul. Rodziewiczówny 8, 10, 12.

 

Czwartek - 2 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Tyrmanda 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.

Ul. Tyrmanda 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;

Ul. Tyrmanda 30, 32, 34, 36, 38, 40;

 

Piątek - 3 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Tyrmanda 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.

Ul. Tyrmanda 21, 23, 42, 44;

Ul. Tyrmanda 7, 9, 11, 11a, 13, 13a, 15, 17, 19, 19a.

 

Sobota - 4 stycznia, od godz. 10:00:

Ul. Hłaski 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.

Ul. Mińska 24, 24a, b, c, d, e, f, g, h; Ul. Mińska 26 a, b, c, d, e, f, g, h, i,

Ul. Hłaski 1;

 

Sobota - 4 stycznia, od godz. 15:00:

Ul. Hłaski 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; 

Ul. Hłaski 2, 4, 6, Ul. Hłaski 3;

 

Poniedziałek - 6 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Hłaski 49, 51, 53, 55, 57. 

Ul. Hłaski 59, 61, 63, 65, 67;

 

Wtorek - 7 stycznia, od godz. 16:00:

Ul. Hłaski 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32

Ul. Hłaski 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

Ul. Zagony 52, 60, 64a, 65, 67, 67a, 69, 73, 75, 79, 79a, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95

 

Środa - 8 stycznia, od godz. 16.00:

Willa Zagony

Ul. Zagony - domki jednorodzinne od Sióstr Służebniczek do końca

Ul. Zagony 22, 22a, 22b, 22c, 30, 30a, 34 

 

Czwartek - 9 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trawowa - stare domy, Ul. Trawowa 12, 14, 16

Ul. Mińska - domki jednorodzinne, Ul. Roślinna - domki jednorodzinne  

Ul. Roślinna - blok nr 2, Ul. Zagony 1, 1a, 1b, 3, 3a, 3b, 5, 5a, 5b, 5c 

 

Piątek - 10 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trawowa 13 a, b, c, d, e, 15 a, b, c, d, e, 17, 19, 21, 23, 25

Ul. Trawowa 18b, 18c, 34b, 36, 38, 40, 46, Ul. Trawowa 27, 29, 31

Ul. Kossak - Szczuckiej, Willa Krzemieniecka przy ul. Krzemienieckiej

 

Sobota - 11 stycznia, od godz. 10:00:

Ul. Trawowa 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71

Ul. Trawowa 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 

Ul. Trawowa 33, 33 a, b, c, d, e, f, 35, 35a, 37, 39

 

Sobota - 11 stycznia, od godz. 15:00: 

Ul. Krzemieniecka 129, 129a, 129b, 129c 

Ul. Krzemieniecka 129d, 131, 131a, 131b

 

Niedziela - 12 stycznia, od godz. 15:00:

Kolęda dodatkowa

 

Poniedziałek - 13 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Wańkowicza 48, 50, 52, 54, 56 

Ul. Wańkowicza 58, 60, 62, 64

Ul. Wańkowicza, Gombrowicza, Cieślikowskiego

 

Wtorek - 14 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Parandowskiego

Ul. Meissnera, Mostowicza, Kosidowskiego, Dąbrowskiej  

Ul. Cabaja, Boguszewskiej, Dygata, Giżyckiego

 

Środa - 15 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Trzebiatowskiego

Ul. Godlewskiego - numery parzyste

Ul. Godlewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ul. Knota 

 

Czwartek - 16 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Stanisławowska - numery nieparzyste od szkoły do 83

Ul. Stanisławowska 50, 50a, 50b

Ul. Stanisławowska 85, 85a - do końca 

 

Piątek - 17 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Stanisławowska - numery parzyste, Ul. Pińska i Awicenny

Ul. Kunickiego - cała starsza część

Ul. Stanisławowska 52 a, b, c, d, e, Ul. Kunickiego 10, 10 a, b, c, d, e, f

 

Sobota - 18 stycznia, od godz. 10.00:

Ul. Kunickiego - domki jednorodzinne, 29, 29a, 29b + domki, 33, 35

Ul. Kunickiego 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53a 

Ul. Kunickiego 53b, 55, 55a, 55c, 57

 

Sobota - 18 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Przedświt

Ul. Żytomierska, Ul. Zbarska 

 

Poniedziałek - 20 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Husycka, Nowohucka, Łaska, Tarnopolska

Ul. Karpacka 17, 17a, 17b, 19, 19a, 21, 21a, 23, 23a, 25, 25a, 25b 

Ul. Karpacka - domki jednorodzinne oraz blok nr 28

 

Wtorek - 21 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Samborska + blok 28 - 30;

Ul. Postępowa - numery parzyste oraz szeregówka

Ul. Postępowa - numery nieparzyste

 

 

Środa - 22 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Słonimska; 

Ul. Baranowicka, ul. Zbarska;

Ul. Żytomierska, ul. Podolska; 

 

Czwartek - 23 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Drohobycka - domki jednorodzinne;

Ul. Drohobycka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 Ul. Drohobycka 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47

 

Piątek - 24 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Drohobycka 32, 34, 36, 38, 40

Ul. Rakietowa 4, 4a, 4b, 4c, 4d, 7, 7a, 7b, 9, 9a, 9b

Ul. Rakietowa - stare domy, Rakietowa 11 i 11a oraz ul. Buczacka - starsze domy;

 

Sobota - 25 stycznia, od godz. 10.00:

Ul. Buczacka 6, 6a, b, c, d, e, f, g;

Ul. Żwirki i Wigury 1, 3, 5, 7, 9, 11; Ul. Żwirki i Wigury 4, 6, 8;

Ul. Żwirki i Wigury 10, 12, 14, 16, 18; 

 

Sobota - 25 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Gagarina 14, 14a, 16, 18, 20, 22, 24;

Ul. Gagarina 11, 11a, 17, 19;

 

Niedziela - 26 stycznia, od godz. 15.00:

Kolęda dodatkowa

 

Poniedziałek - 27 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Gagarina 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 oraz Ul. Gagarina 5, 7; 

Ul. Gagarina - starsza część, 26, 28 oraz od 62 do 102;

Ul. Graniczna - 2f;

 

Wtorek - 28 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2e

 

Środa - 29 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2d

 

Czwartek - 30 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2c;

 

Piątek - 31 stycznia, od godz. 16.00: 

Ul. Graniczna 2b;

 

Sobota - 1 lutego, od godz. 10.00:

Ul. Graniczna 2a;

 

Poniedziałek - 20 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Husycka, Nowohucka, Łaska, Tarnopolska;

Ul. Karpacka 17, 17a, 17b, 19, 19a, 21, 21a, 23, 23a, 25, 25a, 25b;

Ul. Karpacka - domki jednorodzinne oraz blok nr 28;

 

Wtorek - 21 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Samborska + blok 28 - 30;

Ul. Postępowa - numery parzyste oraz szeregówka;

Ul. Postępowa - numery nieparzyste;

 

 

Środa - 22 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Słonimska; 

Ul. Baranowicka, ul. Zbarska;

Ul. Żytomierska, ul. Podolska; 

 

Czwartek - 23 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Drohobycka - domki jednorodzinne;

Ul. Drohobycka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;

 Ul. Drohobycka 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

 

Piątek - 24 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Drohobycka 32, 34, 36, 38, 40;

Ul. Rakietowa 4, 4a, 4b, 4c, 4d, 7, 7a, 7b, 9, 9a, 9b;

Ul. Rakietowa - stare domy oraz ul. Buczacka - starsze domy;

 

Sobota - 25 stycznia, od godz. 10.00:

Ul. Buczacka 6, 6a, b, c, d, e, f, g;

Ul. Żwirki i Wigury 1, 3, 5, 7, 9, 11; Ul. Żwirki i Wigury 4, 6, 8;

Ul. Żwirki i Wigury 10, 12, 14, 16, 18; 

 

Sobota - 25 stycznia, od godz. 15.00:

Ul. Gagarina 14, 14a, 16, 18, 20, 22, 24;

Ul. Gagarina 11, 11a, 17, 19;

 

Niedziela - 26 stycznia, od godz. 15.00:

Kolęda dodatkowa

 

Poniedziałek - 27 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Gagarina 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 oraz Ul. Gagarina 5;

Ul. Gagarina - starsza część, 26, 28 oraz od 62 do 102;

Ul. Graniczna - 2f;

 

Wtorek - 28 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2e;

 

Środa - 29 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2d;

 

Czwartek - 30 stycznia, od godz. 16.00:

Ul. Graniczna 2c;

 

Piątek - 31 stycznia, od godz. 16.00: 

Ul. Graniczna 2b;

 

Sobota - 1 lutego, od godz. 10.00:

Ul. Graniczna 2a;